Biuro rachunkowe czy księgowa na etat?

Biuro rachunkowe czy księgowa na etat?

Przed założeniem własnej działalności każdy z nas zastanawia się czy zatrudnić własną księgową na etat, czy może skorzystać z usług jakiegoś lokalnego biura rachunkowego. Za każdą z opcji przemawiają plusy i minusy. Każdy z nas ma świadomość, że zatrudniając pracownika do naszej placówki trzeba wziąć pod uwagę jego wynagrodzenie, opłaty skarbowe, opłaty ZUS, korzystając z usług biura, płacimy daną stawkę za miesiąc i nic więcej nas nie interesuje. Najważniejszym elementem który przemawia za korzystaniem z usług biur rachunkowych jest to, że podpisując umowę na prowadzenie księgowości naszej firmy, biuro bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za popełnione błędy, nie musimy się obawiać, gdy podczas kontroli wyjdą jakieś nieprawidłowości to nasza firma oberwie od Urzędu Skarbowego, do odpowiedzialności zostanie pociągnięte biuro, które aktualnie nas obsługuje. Przy okazji chciałbym przedstawić Państwu jedną z najlepszych firm które zajmują się pełną księgowością w Olsztynie.

Gdy wpiszemy w wyszukiwarce Google frazę biuro rachunkowe Olsztyn to pojawi nam się lista olsztyńskich biur, oczywiście możemy przeanalizować oferty każdego z nich, jednak nie warto tracić czasu. Tutaj prezentacja biura rachunkowego Krys z Olsztyna:

Jeżeli ktoś z Państwa rozgląda się za biurem rachunkowym w Olsztynie, po prostu interesuje go taka księgowa, której naprawdę można zaufać, to jest najzwyczajniej w świecie proszony o zajrzenie na stronę internetową biura KRYS. Wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie nowoczesne metody i ciągłe zwiększanie wiedzy powodują, iż prowadzone przez nas biuro rachunkowe Olsztyn jest w tym momencie jednym z najchętniej wybieranych – zarówno przez przedsiębiorców, jak i zwykłych olsztynian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>